O konkursie

Konkurs SZYCIOWY BLOG ROKU powstał z myślą o pasjonatach szycia, którzy dzielą się swoim hobby z internetową publicznością. Tętniąca życiem blogosfera wyzwala pozytywną energię i inspiruje tysiące czytelników, a szyciowe hobby rozprzestrzenia się dzięki niej w niesamowitym tempie.

Organizatorem konkursu jest marka ŁUCZNIK, która za cel postawiła sobie promocję szeroko pojętego świata szycia. Współpracując od lat z mediami, firmami i osobami propagującymi szycie jako formę spędzania wolnego czasu, Łucznik postanowił stworzyć konkurs SZYCIOWY BLOG ROKU, by pokazać całej szyjącej społeczności najlepszych, najbardziej kreatywnych i aktywnych “ambasadorów szycia – blogerów”.

To już druga  edycja konkursu tak jak poprzednio nagrodzone zostaną najlepsze szyciowe blogi w trzech kategoriach – MODA, DIY (Do It Yourself), OSOBOWOŚĆ, ODKRYCIE.

W jury zasiądą:


Joanna Biernacka, autorka bloga Ash Plum Plum, youtuberka o wielu modowych twarzach.


Martyna Renk, zwyciężczyni konkursu Szyciowy Blog Roku 2016 w kategorii MODA.

Magdalena Armata, wyróżniona w konkursie Szyciowy Blog Roku 2016 w kategorii OSOBOWOŚĆ.


Do zabawy włączy się też cała społeczność internetowa wybierając NAJLEPSZY SZYCIOWY BLOG 2017 według INTERNAUTÓW.

Dzięki konkursowi Twój blog może zyskać nową publiczność, a Ty masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody oraz uzyskać tytuł BLOGERA ROKU, który będziesz dumnie używać do kolejnej edycji.

Partnerzy