O konkursie

Konkurs SZYCIOWY BLOG ROKU powstał z myślą o pasjonatach szycia, którzy dzielą się swoim hobby z internetową publicznością. Tętniąca życiem blogosfera wyzwala pozytywną energię i inspiruje tysiące czytelników, a szyciowe hobby rozprzestrzenia się dzięki niej w niesamowitym tempie.

Organizatorem konkursu jest marka ŁUCZNIK, która za cel postawiła sobie promocję szeroko pojętego świata szycia. Współpracując od lat z mediami, firmami i osobami propagującymi szycie jako formę spędzania wolnego czasu, Łucznik postanowił stworzyć konkurs SZYCIOWY BLOG ROKU, by pokazać całej szyjącej społeczności najlepszych, najbardziej kreatywnych i aktywnych „ambasadorów szycia – blogerów”.

 

To już druga  edycja konkursu tak jak poprzednio nagrodzone zostaną najlepsze szyciowe blogi w trzech kategoriach – MODA, DIY (Do It Yourself), OSOBOWOŚĆ, ODKRYCIE.

W jury zasiądą laureatki głównych nagród poprzedniej edycji konkursu. 

Joanna Wołyniec-Kmieć, zwyciężczyni konkursu Szyciowy Blog Roku 2014 w kategorii MODA

Julia Marek, zwyciężczyni konkursu Szyciowy Blog Roku 2014 w kategorii OSOBOWOŚĆ

Beata Przeorska, zwyciężczyni konkursu Szyciowy Blog Roku 2014 w kategorii Do It Yourself


Do zabawy włączy się też cała społeczność internetowa wybierając NAJLEPSZY SZYCIOWY BLOG 2015 według INTERNAUTÓW.

Dzięki konkursowi Twój blog może zyskać nową publiczność, a Ty masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody oraz uzyskać tytuł BLOGERA ROKU, który będziesz dumnie używać do kolejnej edycji.

Partnerzy