Weź udział

Szyjesz, filcujesz, bawisz się projektowaniem mody lub akcesoriów, a może doradzasz innym jak zrobić coś oryginalnego dzięki maszynie do szycia lub tylko igle i nitce?

Jeśli do tego aktywnie prowadzisz BLOGA lub VIDEOBLOGA o swoim szyciowym hobby, ten konkurs jest właśnie dla CIEBIE. Dołącz do zabawy, na zwycięzców czeka  10 zaawansowanych maszyn marki Łucznik. 

Rejestracja w konkursie to kilka prostych kroków:

  1. Zacznij od uzupełnienia karty zgłoszeniowej (poniżej) wypełniając dokładnie wszystkie pola! Koniecznie podaj swój mail i aktywny link do strony głównej Twojego bloga.
  2. Określ się, w jakiej kategorii zgłaszasz swój blog: MODA, DIY, OSOBOWOŚĆ  (szczegółowe opisy kategorii znajdziesz w Regulaminie)
  3. A teraz zrób to, co blogerzy lubią najbardziej – opisz swój blog, masz na to aż 500 znaków! Pamiętaj, barwny opis przyciąga uwagę głosujących!

Na bazie prawidłowo wypełnionego formularza my przygotujemy Twoją graficzną wizytówkę, która wyświetli się na stronie konkursu i pozwoli Ci zaprosić przyjaciół do głosowania. Po zakończeniu procesu rejestracji na podanego w zgłoszeniu maila otrzymasz informację, czy wszystko przebiegło poprawnie.

WAŻNE! Do konkursu mogą być zgłaszane blogi, które spełniają łącznie następujące wymagania:

  • zostały założone nie później niż 30 czerwca 2017 roku,
  • umożliwiają autorowi publikację autorskich, datowanych treści,
  • są prowadzone w języku polskim,
  • były aktualizowane przynajmniej dwa razy w przeciągu ostatniego półrocza,
  • są publiczne i umożliwiają pozostawianie komentarzy bez konieczności logowania.

Więcej informacji w zakładce Regulamin.

Formularz zgłoszeniowy

    Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników konkursu będą przez niego przetwarzane w celu realizacji konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże warunkiem udziału i otrzymania nagrody w konkursie jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Każdy uczestnik posiada prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania oraz usuwania. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity -Dz.U. Nr 101, poz. 926 z 2002r. ze zmianami). Administratorem danych osobowych jest Aspa Electro Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Weryfikacja zgłoszenia może potrwać do 24h.

Partnerzy