Blog w kategorii: Do It Yourself

Dziama AND Inspiration

Dziama and inspirations

Inspiracje to mój chleb powszedni, to moment, który sprawia, że właśnie w tym momencie do głowy przychodzą najlepsze pomysły.
Nie ważne są złe dni, tylko te, które sprawiają, że to co robię ma sens, dawanie innym radości i tworzenie dla nich rzeczy, które są wyjątkowe i niepowtarzalne.
Uśmiech dziecka i uśmiech bliskich to najlepszy prezent jaki mogę dostać. Kwintesencją mojej twórczej pasji, są dzieci, dla nich warto tworzyć, rozwijać ich poznanie świata. To po prostu ma sens.

http://www.inspiracjedziamy.blogspot.com

Inne blogi w kategorii Do It Yourself

blog 3

siedzę i dłubię

Blog o szyciu, szydełkowaniu, dzierganiu, dłubaniu w drewnie i kilku innych rzeczach. Zapraszam!

http://www.siedzeidlubie.blogspot.com
moje nożyczki

Moje nożyczki

Moje nożyczki to historia mojego szycia. Moich pomysłów na przerabianie ubrań i tworzenie ich od podstaw. Blog to możliwość rozwoju oraz dzielenia się swoją pasją w sposób łatwy i przystępny dla każdego.

http://www.mojenozyczki.blogspot.com
123 Szyjesz ty

123 Szyjesz Ty

Strona „123 Szyjesz Ty” została utworzona dla osób, które chcą nauczyć się szyć zgodnie ze sztuką krawiecką, dążą do ideału i nie zadowalają się prowizorkami. Na stronie tworzymy Szyciopedię, czyli tutoriale i informacje o szyciu dla początkujących. Dodatkowo prowadzimy własną… zobacz więcej

http://www.123szyjeszty.pl
blog 3

Szyję…bo kocham i potrafię

Szycie to moja druga miłość, zaraz po rodzinie. Szyję bo to kocham. Krawiectwo jest w mojej głowie, moim sercu i moich myślach. Mój blog, to ja i to jaka jestem. Otrzymałam wielki dar a umiejętności przyszły z czasem. Jestem upartym… zobacz więcej

http://szyjebokochamipotrafie.blogspot.com/
Mona Factory

MonaFactory

MonaFactory to blog kreatywnej manufaktury, tworzony z pasji do mody.

http://www.monafactory.blogspot.com

Partnerzy